Про компанію

Організаційно ТОВ "Авантаж" засновано 2000 р., але в його структурі є підприємства , які працюють у галузі деревообробки з 1947 р.Товариство займається виготовленням різноманітних виробів (двері, вікна, меблі) з таких порід дерев: дуб, сосна, липа, черешня тощо.ТОВ "Авантаж" працює не лише на ринку України, але й постачає продукцію у деякі країни Європи: Італію, Бельгію, Польщу, Німеччину та інші.

Одним із головних напрямків діяльності підприємства є виготовлення соснового клеєного профільованого брусу, з якого будують будинки та лазні. Той факт, що дерево - найживіший з використовуваних для побудови житла матеріалів, не потребує доказів. Дерев'яний будинок - це позитивна енергетика, природній золотавий колір, приємний натуральний запах, чарівна текстура. Тому не дивно, що люди, які живуть у таких будинках, краще адаптовані до навколишнього середовища, менше хворіють.

Чому саме дерев'яний будинок?

  • У такому будинку повітря завжди залишається свіжим та чистим, адже дивовижні властивості деревини дозволяють будинку "дихати" у прямому сенсі цього слова.
  • За теплоізоляційними властивостями дерев'яні стіни у декілька разів перевершують цегляні тієї самої товщини. Цегляна стіна товщиною 510мм (у дві цеглини) має майже таку саму теплопровідність, як і стіна з дерев'яногобруса товщиною у 100мм. Звідси випливає, що витрати на опалення у дерев'яному будинку у холодну пору року нижчі. У спекотні ж літні дні у ньому прохолодно, і тому немає необхідності встановлювати систему кондиціювання повітря.
  • За невеликої об'ємної маси міцність деревини дозволяє заощадити на вартості фундаменту.

Для будівництва Вашого будинку ми пропонуємо сухий клеєний профільований брус, який дозволяє створювати житло з неповторною атмосферою дерев'яного будинку, органічно поєднаною з досягненнями цивілізації, що задовольняє естетичні потреби сучасної людини.

Про якість: Наш брус відповідає високим споживацьким вимогам та нормативам ГОСТ 20850-84 та має сертифікат відповідності № UA 1.140.0174215-08 від 12.11.2008р.

Про нас: ТОВ «Авантаж» виробляє клеєний профільований брус, конструктори будинків. За бажанням клієнта будівництво можуть виконати наші спеціалісти - фахівці своєї справи(Ліцензія на будівництво серія АВ №356594 від 16.07.2007р.)

Ми впевнені у своїй професійності та готові втілити в життя будинок Вашої мрії.