Проекти дерев’яних будинків

ПРОЕКТИ ДЕРЕВ’ЯНИХ БУДИНКІВ

Проекти дерев’яних будинків

При виборі матеріалу для будівництва заміського будинку багато городян віддають перевагу клеєному брусу. Такі котеджі зводяться із застосуванням інноваційних технологій. Для будівництва використовуються індивідуальні та типові проекти. У чому полягають переваги сучасних дерев’яних маєтків? Який вибрати проект?

Актуальність будівництва заміських будинків з клеєного бруса

Сьогодні сучасні проекти дерев’яних будинків з сухого клеєного бруса реалізуються частіше цегляних або газобетонних. Це обумовлюється високою швидкістю і економічністю будівництва. Є у таких будівель і інші переваги — це:

 • невелика вага, що виключає необхідність закладки дорогого фундаменту;
 • свобода у виборі планувань;
 • естетичний зовнішній вигляд, хороші звуко- і теплоізоляція без додаткових оздоблювальних робіт;
 • низький відсоток усадки.

Реалізуються проекти дерев’яних будинків і їх будівництво протягом від трьох тижнів до декількох місяців, що залежить від складності планування і площі майбутньої споруди. Зведення здійснюється з бруса сосни, модрини, ялини, кедра, ялиці.

Види проектів сучасних будинків з клеєного бруса

У сучасному заміському будівництві використовуються індивідуальні та типові проекти. Кожен варіант має свої переваги.

Типові рішення — економія часу і коштів. В каталозі спеціалізованої компанії можна подивитися фото проектів дерев’яних будинків, реалізованих раніше професіоналами. Використовуючи готові схеми, експерти оптимізують їх, з огляду на особливості місцевості і ландшафту, при цьому в планування вносяться зміни відповідно до побажань клієнта. Однак, будь-яка зміна типового проекту призводить до його подорожчання.

Індивідуальні проекти будинків з дерева створюються з нуля. При цьому дотримуються побажання замовника щодо площі, поверховості, розміщення на ділянці, розгалуженості інфраструктури, типу покрівлі, наявності підсобних приміщень і т.п. Фахівці обов’язково відвідують майданчик майбутнього будівництва, щоб виконати прив’язку об’єкта до місцевості. Для візуалізації рішення відтворюються в тривимірному форматі.

Як вибрати проект дерев’яного будинку?

Якісні фото дерев’яних будинків, побудованих за існуючими проектами — кращий інструмент для оцінки готових рішень. Однак, при виборі проекту будинку, потрібно враховувати й інші параметри. Основним з них є вартість. Сьогодні експерти пропонують споживачам варіанти преміум, бізнес, комфорт і економ-класу. Вони відрізняються плануванням, площею і ціновою категорією комплектуючих матеріалів. При виборі готового продукту потрібно переконатися в наявності:

 •  поверхового плану;
 •  розрізів з висотами;
 •  розділів КД (конструкції дерев’яні), для монтажу коробки будинку;
 •  розділів КДД (конструкції дерев’яні деталювальні), для виготовлення комплекту будинку на заводі;
 •  креслень і схем покрівлі та вузлів;
 •  докладного опису для кожного етапу будівництва;
 •  рекомендацій по вибору матеріалів;
 •  специфікації розміщення віконних і дверних прорізів;
 • інших складових.

Індивідуальні проекти будинків з дерева в Києві мають аналогічні складові, але замість фотографій на етапі прийняття рішення клієнтом, в них застосовуються тривимірні зображення, створені за допомогою спеціального програмного забезпечення. Для визначення попередньої вартості будівництва будинку потрібно створення технічного завдання і кошторису.